Çocuklara Özel Jimnastik Dersi;

 

Çocuklara özel jimnastik dersi derken bunu biraz açıklamamız gerekir. Çocukların gelişiminde spor ve doğru antrenman çok büyük rol oynamaktadır. Bu gelişim sayesinde okuldöneminde derslerde daha başarılı ve daha sonraki iş hayatında da cimnastik sayesinde sağlam adımlar atabileceğini sizlere açıkça belirmek istiyoruz. Sizlerle tanıştırmırmış olduğumuz bu spor dalı yapılan bir vucüttaki tüm kasları çalıştırarak sağlık bir birey olarak kişiyi hazırlamaktadır.

1 (38)

Aynı zamanda cimnastik kursuna giden bir öğrenci okul hayatında da diğer öğrencilerden daima bir adım önde olmaktadır. Jimnastik sporunun yapıldıktan sonraki vucüdunuzdaki etkileri bilimsel olarak olumlu bir şekilde kanıtlanmıştır.

Özel cimnastik kurslarımız ile çocuklarımıza cimnastik sporunda gelişim sağlamakta ve vizyonumuz gereği her zaman cimnastik’de en iyiyi hedeflemekteyiz.

Cimnastik Eğitiminin Önemi ve Faydaları

Cimnastik eğitiminin önemi hem bedensel hem de zihinsel olarak tanımlandırılabilir. Profesyonel cimnastik hocalarımızla yapılan antrenmanlar ile çocuğunuzun hangi cimnastik alanına eğimli olduğunu tespit ederik o doğrultuda eğitimi vermeye devam ediyoruz.

Cimnastik eğitimininin önemi hakkında sizlerle bir kaç madde paylaşmak istiyoruz;

  • Bedensel kontrolü arttırma.
  • Grup çalışması ve toplu hareket edebilme kabiliyeti.
  • Fiziksel sağlığın ön planda tutulması.
  • Kemik ve kas gelişiminde büyük öneme sahiptir.
  • Sosyalleşme imkanının yüksek olması.
  • İletişim kurma ve Zihinsel açıklık.
  • Duruş bozukluklarının düzeltilebilir olması.
  • 1 (35)

Okul Öncesi Jimnastik Sporu

Okul öncesi jimnastik sporu genellikle 3 ila 6 yaş arasında faaliyet göstermektedir. Çocuklarımız için mutlaka önereceğimiz kas ve iskelet ve bir çok fiziksel gelişiminde büyük ölçüde yararlı ve okul öncesi sosyalleşme imkanıda bulabilen çocuğumuz böylece çok daha iyi bir şekilde hayata ilk adımı atmış olacaktır.

Ailenin jimnastik sporu konusunda bilinçli olması ve sporcu beslenmesine de özen gösterilmesi en önemli unurlardan biridir. Çocuğunuzun bu konuda diğer arkadaşlarından bir adım önde olmasını istiyorsanız mutlaka spor yaptırmaya çocuğunuzu teşvik etmelisiniz.

Çocuklar için Cimnastik Kursu Fiyatları

Çocuklarımız için cimnastik kursu fiyatlarımız genel anlamda sizler için optimize edilip sizlere verilmektedir. Genel olarak kurs saatleri ve fiyarlarımızı aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olduğu taktirde iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından veya adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ÇOCUKLARA ÖZEL JİMNASTİK DERSİ